Hakkımızda

"Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olma vizyonuyla bu yola çıktık."

Çalışma alanlarımıza iyi odaklanıp, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, yöneticilerimizden çalışanlarımıza ve topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmak bizim daimi misyonumuzdur.

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz ile hareket ediyoruz. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızın farkındayız.

Değerlerimiz

Sorumluluk

Faaliyetlerin tüm aşamalarının yönetilmesi konusundaki sorumluluğun bilincinde olarak, hizmet ömrü boyunca bu sorumluluğun toplum, çevre ve ekonomik konular dahil olmak üzere gerekliliklerini yerine getirmek.

Dürüstlük

Faaliyetlerimizle ilgili yasa ve yönetmeliklere ve etik değerlere istisnasız uygun davranmak.

Sürdürülebilirlik

Ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı benimsemek.

Güven

Çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı ilişki yürütmek.

Yenilikçilik

Daima gündemi takip edip, son gelişmelere uyum sağlayarak zamanı yakalamak.

Bağlılık

Sağlık, güvenlik ve çevre faktörlerinden ödün vermeden kaliteye bağlı kalmak.

Dayanışma

Başarıyı paylaşmak ve başarısızlığın karşısında beraber durmak.

Kalite

Mühendislik, çevre, insan sağlığı başta olmak üzere olası riskleri imkan ölçüsünde en kapsamlı şekilde belirlemek ve yönetmek önceliğimizdir.